Викладачі кафедри, а також випускники полоністики із профорієнтаційною метою зустрілися зі студентами бакалаврату

Викладачі кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства, а також випускники полоністики із профорієнтаційною метою зустрілися зі студентами бакалаврату. Під час зустрічі здобувачі вищої освіти були ознайомлені із освітніми програмами університету, на які можна вступати на навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. А саме 16.04.2021 останній день реєстрації на пробні вступні тестування. Більш детально молодь було поінформовано про терміни і процедуру вступу в магістратуру ( що викликало чимало питань), а також представлено особливості освітньо-професійної програми “Польська мова і література”.
До студентів звернулися доценти кафедри: І.Спатар, О.Тереховська, Д.Рега, асистент А.Мурейко. Про цікавинки й “не нудне студентське” життя під час навчання у магістратурі на полоністиці розповіла випускниця, а сьогодні лаборантка кафедри, п.Марія Савчин, про досвід навчання у “літній” і “зимовій школах” у світлинах-презентації представила наша випускниця, сьогодні вчитель Ліцею імені Романа Гурика п.Марія Косьмій.
На зображенні може бути: 9 people, including Ірина Спатар, Тамара Ткачук and Галя Шиндак, екран та текст «zoomKoHфepeHuиR nлR y4acTHиKи 30) OlyaMykhailyshyn HaйTиy4acTHиKa coлomиR люAa map KoBeu... eTRHa Iryna Spatar opraHи3aTop, Alinahoma I ynaKlyban Tamapa TKa4yK ллR Ko6yTa Alina owiak Alina Khoma TamapaTKa4 Alina Sowiak uиm6aл ллaHa Solomia avryliv Iryna Klyban cycaHH oKcaHa meлbHиK IrynaMartyshchuk Iryna Martyshchuk Natalia Buta Mariia Vasyliuk pamaHa KoлжaK Natalia 00 Oksana Olesiv Iryna Baran 4exoB.. Olena Terekhovska 북어 BBeAиTe 3Aecb AлR Olya Mykhailyshyn mиpocлaBarлy... Palamarchuk Roksolana Solomija Havrylimws, nepeйAиTe npиrлacиTb BblKл. BblKл.Becb3ByK yKp 16.04.2021»
На зображенні може бути: Лілія Шологон, Тамара Ткачук та Ірина Спатар та текст
На зображенні може бути: 3 people, including Ірина Спатар and Тамара Ткачук