Відбулася зустріч студентів із магістринею Лесею Гут,яка в межах академічної мобільності навчається одночасно у двох університетах

У рамках профорієнтаційної роботи доценти кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Іванна Девдюк і Тамара Ткачук провели зустріч студентів 4 курсу із магістранткою першого року навчання OП «Польська мова і література» Лесею Гут, яка в межах академічної мобільності навчається одночасно у двох університетах: Прикарпатському і Познанському.

Випускники бакалаврату мали змогу почути безпосередньо від своєї колеги про переваги і перспективи здобуття наукового ступеня магістра. Леся поділилася власним досвідом паралельного навчання в магістратурах Прикарпатського університету імені В.Стефаника та Інституту європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича (м. Гнєзно), що стало можливим завдяки угоді, укладеній між вузами. Студентів цікавила специфіка організації навчального процесу в польському виші, присвоєння фахових кваліфікацій, наукові дослідження, розробка творчих проєктів, можливостей працевлаштування, поєднання навчання із роботою, розвиток „soft skills” тощо.

Відповідаючи на запитання,  п. Леся охоче погодилась допомогти усім бажаючим порадами й консультаціями.

Сердечно дякуємо п.Лесі Гут за цікавий і пізнавальний виступ, зичимо їй творчих успіхів, а студентам 4 курсу бажаємо зробити правильний вибір і не проґавити свій шанс у житті!