Відбувся фінал конкурсу «Андерсен єднає серця»

6 квітня відбувся фінал конкурсу «Андерсен єднає серця», організатором якого виступила доцент Алла Мартинець. До конкурсу, співорганізатором якого є департамент мови, культури та комунікації Університету Південної Данії, долучилися 152 особи з 17 регіонів України. Даний конкурс був організований для популяризації творчості Г. К. Андерсена та підсилення українсько-данських освітньо-культурних зв’язків.

У складі делегації Королівства Данії на чолі з президенткою Королівської академії наук – Марі Луїзою Бек Нош — доктор філософії, Інституту культури і суспільства та балканських студій Орхуського університету – Бріґітте Бек Пристед; докторантка в Центрі Ганса Крістіана Андерсена – Інга Капустян; професорка кафедри соціальних технологій, докторантка в Орхуському університеті – Надія Павлик.

Окрім того, в рамках робочого візиту, були обговорені майбутні проєкти, які б виконувалися працівниками кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства в контексті дослідження творчості Г.К. Андерсена.

Журі конкурсу об’єднало роботи (есеї «219 слів про Андерсена») у 5 вікових груп. У кожній групі було визначено трьох переможців.

Категорія «університет»

1 місце – Влада Плісак – (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, керівник – Данило Рега)

2 місце – Андрій Журба – (Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, керівник – Юлія Вишницька)

3 місце – Софія Захарчук – (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, керівник – Алла Мартинець)