Відбувся круглий стіл за участі стейкхолдерів

Відбувся круглий стіл за участі стейкхолдерів на тему: «Випускник університету: яким він має бути сьогодні». Серед запрошених гостей були директор ліцею №23 імені Романа Гурика – М. Д. Василик, директор загальноосвітньої школи №4 – І. Р. Гаврилюк, директор загальноосвітньої школи №10 – Р. Ю. Куриндаш, директор загальноосвітньої школи № 2 – В. В. Засідко, перекладач перекладацького бюро «Сага-П» – Р. П. Кудла, представники Чеського центру, проректор ПНУ – проф. С. В. Шарин, декан філологічного факультету – проф. Р. Б. Голод, завідувачі випускових кафедр – професори М. П. Лесюк та І. В. Козлик, викладачі кафедр, студенти полоністи та богемісти. У конструктивній бесіді обговорили доцільність організації Ради стейкхолдерів за освітніми програмами «Середня освіта (польська мова і література)», «Польська мова і література», «Чеська мова і література», обговорили виклики, які можуть чекати випускників після закінчення вузу та шляхи їхньої мінімалізації, висловили цікаві пропозиції, які посприяють професійному становленню здобувачів освіти за програмами. Організатори заходу запросили присутніх гостей долучитися до створення положення про Раду стейкхоледерів на основі запропонованого до обговорення проекту.

Світлина від Факультет філології ПНУ імені В.Стефаника.