Відбулася зустріч студентів із учителем польської мови ліцею №23 імені Романа Гурика Уляною Парубецькою

За підтримки кафедр слов’янських мов та світової літератури і порівняльного літературознавства відбулася зустріч студентів 3 курсу (полоністика) з учителем польської мови ліцею №23 імені Романа Гурика Парубецькою Уляною Романівною. Вчитель розповіла про доцільність використання на уроках ігрових технологій, познайомила із обладнанням,що допомагає досягти ефективного результату у роботі з окремими темами на уроках польської мови. У підсумковій бесіді студенти мали змогу звернутися до вчителя із запитаннями, які їх цікавили. Спілкування відбувалося польською мовою, що довело, що наші здобувачі освіти готові не тільки навчатися, але і навчати, кваліфіковано вести бесіду у руслі професійної діяльності.

Світлина від Факультет філології ПНУ імені В.Стефаника.