Підписано меморандум про співпрацю з Чеським центром

Кафедра світової літератури і порівняльного літературознавства стала ініціаторкою підписання меморандуму про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Чеським Центром (м. Київ, Україна).

Дана угода стимулюватиме розвиток культурного співробітництва між здобувачами вищої освіти, науково-педагогічними працівниками, а також сприятиме залученню талановитої молоді до освітніх, наукових і культурних проєктів. Взаємодія в культурній сфері спрямована на реалізацію мистецьких проєктів, проведення інформативно-просвітницьких акцій та підтримання інших форм співпраці.

Зазначимо, що Чеський центр є стейкголдером ОП “Чеська мова і література”, який активно залучений у навчальний і виробничий процеси підготовки студентів-богемістів.