Студенти-богемісти вдруге поспіль отримують стипендії на навчання в Чеській Республіці

Студенти-богемісти вдруге поспіль отримують стипендії на навчання на Філософському факультеті Університету імені Масарика (м. Брно, Чеська Республіка). Підтверджуючи свої професійні знання з чеської мови та літератури, студенти-богемісти навчаються паралельно на Факультеті філології нашого ЗВО на освітній програмі «Чеська мова і література» і на Філософському факультеті Університету імені Масарика. Цьогоріч студентка 4 курсу Діана Вишинська здобула стипендію та вдосконалює знання з чеської мови, літератури та перекладу в Чеській Республіці.

Зазначимо, що Університет імені Масарика є давнім партнером не тільки нашого університету, але й Факультету філології, адже саме в м. Брно студенти освітньої програми “Чеська мова і література” вперше вирушили на мовну практику.