Міжнародні навчання студентів спеціальності “Середня освіта” (польська мова і література)

Студентка ОП «Середня освіта. Польська мова та література» Ірина ЖМУРКО вдруге навчатиметься у Лодзькому університеті за програмою академічної мобільності «Mobility direct».
Студентка ОП «Середня освіта. Польська мова та література» Ірина ЖМУРКО вдруге буде проходити семестрове навчання в Лодзькому Університеті (Республіка Польща)у рамках програми студентської
академічної мобільності «Mobility direct» з 01.10.2024.
Ірина Жмурко та Яна Шелест, студенки групи ПМЛ с/о-21, вже проходили семестрове навчання навчалися у Лодзькому університеті на Філологічному факультеті за програмою студентської мобільності з 01.10.2023 по25.02.2024,
дівчата отримали нові знання і досвід мовної практики у середовищі, мова якого стане їхньою майбутньою професією.
Крім того, у цьому семестрі ще одна здобувачка освіти Вероніка ЛИЧ (ОП «Середня освіта. Польська мова та література») проходить семестрове навчання в Сілезькому університеті (м. Слупськ, Республіка Польща) у рамках програми академічної мобільності для студентів.
Вітаємо студенток, бажаємо здобути якнайбільше знань і цікавих вражень!!!