Нова книга професора Ігоря Козлика

Вийшла з друку нова методологічна праця доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Ігоря Козлика “Сучасна літературознавча епістемологія”, створена в жанрі навчального посібника для студентів вишів, аспірантів та докторантів з філологічних спеціальностей.

Книга є підсумком багаторічних системних студій проф.І.Козлика методологічної проблематики наукової діяльності у сфері гуманітарного знання та враховує його індивідуальний досвід викладання теоретико-методологічних дисциплін для здобувачів вищої освіти з філологічних спеціальностей.

Електронний варіант книги проф.І.Козлика “Сучасна літературознавча епістемологія” можна завантажити тут:

Сучасна літературознавча епістемологія (2023)