Підсумкове засідання кафедри

29 червня 2022 року відбулося останнє у поточному навчальному році онлайн-засідання кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства. Вів засідання завідувача кафедри доктор філологічних наук, професор Ігор Козлик.

Порядок денний:

1. Про підсумки обговорення змін до проєкту ОП «Чеська мова і література», галузь знань 03 Гуманітарні науки, спеціальність 035 Філологія, спеціалізація 035.038 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – чеська за 1 (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Доповідач – гарант ОП, кандидат філологічних наук, доцент Данило Рега.
  2. Про підсумки обговорення змін до проєкту ОП «Польська мова і література», галузь знань 03 Гуманітарні науки, спеціальність 035 Філологія, спеціалізація 035.033 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська за 2 (магістерським) рівнем вищої освіти. Доповідач – гарант ОП, кандидат філологічних наук, доцент Тамара Ткачук.
  3. Про підсумки стажування на кафедрі кандидата філологічних наук, доцента кафедри культурології Херсонського державного університету Сергія Володимировича Кузнецова. (Керівник стажування – доктор філологічних наук, професор Іванна Девдюк).
  4. Різне.

Початок засідання кафедри

Виступає гарант ОП «Чеська мова і література» 1 (бакалаврського) рівня вищої освіти к.ф.н., доц. Данило Рега

Виступає гарант ОП «Польська мова і література» 2 (магістерського) рівня вищої освіти к.ф.н., доц. Тамара Ткачук