Новий випуск збірника статей «Султанівські читання»

Побачив світ Х випуск наукового збірника «Султанівські читання» з оновленою редакційною колегією, в якій, крім працівників ПНУ імені Василя Стефаника (Факультет філології, Факультет іноземних мов, Педагогічний факультет), представлені фахівці-літературознавці з Івано-Франківського національного медичного університету, Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського (Київ), Київського національного лінгвістичного університету, Херсонського національного університету, а також Інституту літератури БАН (Болгарія), Вармінсько-Мазурського та Жешувського університетів (Польща), Університету імені Масарика (Чехія), Стамбульського університету (Туреччина) та Мінського державного лінгвістичного університету (Білорусь).

Очолює редакційну колегію доктор філологічних наук, професор Ігор Козлик (ПНУ імені Василя Стефаника), відповідальний секретар редколегії – кандидат філологічних наук, доцент Данило Рега (ПНУ імені Василя Стефаника).

Х випуск відкриває розділ «До 150-річчя від дня народження Василя Стефаника», де представлені статті французькою, німецькою та польською мовою, присвячені творчості письменника.

Решта розділів традиційні: «Методологія літературознавства», «Порівняльне літературознавство», «Українська література», «Слов’янські літератури» та “Історія літературознавства”, де представлені статті українською, білоруською та російською мовами.

TABLE OF CONTENTS

In honour 150th anniversary of Vasyl Stefanyk’s birthday /

До 150-річчя від дня народження Василя Стефаника

Nataliia Yatskiv. La reception française de l’oeuvre de Vasyl Stefanyk ………………………………..7