Відбулася зустріч із учнями Криворівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Михайла Грушевського Верховинської районної ради

Відбулася зустріч учнів Криворівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Михайла Грушевського Верховинської районної ради Івано – Франківської області з викладачами Факультету філології кафедр світової літератури і порівняльного літературознавства доц. І.В. Девдюк., доц. А.М. Мартинець, та кафедри слов’янських мов доц.О.М. Пелехатою, доц. О.М. Лазарович, викл. Самантою Бусіло. Розповідь про можливість реалізувати свої наукові та творчі можливості викладачі проілюстрували світлинами. Велика вдячність класному керівнику Джелема Наталії Михайлівні за сприяння у організації зустрічі. Чекаємо на Ваших вихованців у стінах Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Зображення може містити: 3 людини, включно з Оленою Пелехатою, люди сидять, текст та у приміщенні