Студенти-богемісти проходять практику по програмі Erasmus+ KA 107

Студенти-богемісти 4 курсу факультету філології проходять мовну (перекладацьку) практику по програмі Erasmus+ KA 107 в м. Оломоуц (Чеська Республіка).

Дане стажування розраховане на повноцінний семестр, протягом якого студенти всебічно долучаються до діяльності благодійної організації Української греко-католицької церкви в м. Оломоуц.

Студенти беруть активну участь у перекладацьких і мовних проєктах, таких як переклад офіційних делегацій, мовний супровід організацій-гостей, переклад субтитрів до різноманітних відеоматеріалів, а також різножанрових текстів.

Дана практика є однією з трьох, яка реалізується на спеціальності “Чеська мова і література” кафедрою світової літератури і порівняльного літературознавства.