Подяка за сумлінну працю

Учора, 1 березня 2024 року, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Алла Михайлівна Мартинець склала обов’язки голови методичної ради факультету філології, які виконувала близько 10 років.

Професійний методист,  знаний у освітньому просторі нашого регіону та країни, який добре орієнтується у сфері сучасного освітнього процесу в Україні, активний член НАЗЯВО вона якісно підвищила методичний рівень підготовки ОП кафедри світової літератури і намагалася це зробити і на рівні факультету.

Висловлюю щиру подяку Аллі Михайлівні за сумлінну працю і ту активність, яку вона постійно проявляє у виконанні своїх службових обов’язків.

Алла Михайлівна сьогодні опікується декількома творчими проектами (включаючи міжнародні) і ми бажаємо їй успіхів у цій діяльності.

Завідувач кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства   професор Ігор Козлик