На кафедрі реалізовується проєкт Erasmus + KA 171

У листопаді минулого року Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, кафедра світової літератури і порівняльного літературознавства факультету філології підписали угоду про реалізацію академічної мобільності Erasmus + KA 171 з Університетом імені Палацького (м. Оломоуц, Чеська Республіка).

Цей проєкт спрямований на створення можливостей для індивідуальної міжнародної мобільності студентів і викладачів ОП “Чеська мова і література”.

Так, у листопаді минулого року викладачка чеської мови Ольга Полько пройшла стажування за цією програмою, а вже цього семестру 3 студентки-богемістки навчаються весняний семестр в Університеті імені Палацького.

У квітні 2024 року чеський ЗВО відвідає завідувач кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Ігор Козлик у якості гостьового лектора.