21.05.2021 року у рамках роботи Координаційної ради сприяння розвитку шкільній освіті відбулося спільне засідання творчої групи вчителів полоністів та викладачів кафедри слов’янських мов і кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства. У теплій атмосфері з’ясували систему викликів, з якими зустрічаються вчителі практики, окреслили систему кроків на іхнє подолання.
Відрадно, що усі освітяни – наші випускники, які уже стали професіоналами своєї справи. Дуже вдячні усім учасникам зустрічі за конструктивну професійну розмову. Сподіваємося, що такою ж продуктивною буде наша співпраця для блага педагогів та школярів.
![На зображенні може бути: дитина та текст «J J P RAZEM DLA EDUKACJI w SZKOLE pa3om AлR wKилbHoй ocBiTи 1100 S»](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/189216043_1409325072764403_4303765057115050749_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=7fhCm3WGAXQAX_4C-nC&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=48f127efae3287f64d58957f8105811a&oe=60D20536)
![На зображенні може бути: 10 people, including Алла Мартинець, Уляна Парубецька, Oleksandra Matiuszok and Ірина Спатар та текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/189052723_1409325156097728_4591572521476449348_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qQzHw6ocm5sAX9oGMWl&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=d6a5fb4a19e8372f906eedd800fc78ff&oe=60D1CA85)