Відбулося настановче засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури та викладачів кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства. До групи долучилися найкращі фахівці середньої, професійної та вищої шкіл України. На першому засіданні обговорили нагальні проблеми, які потребують термінового втручання для їхньої корекції, окреслили план дій на наступний навчальний рік. Робота буде цікавою, насиченою і, сподіваємося, результативною.
Особливу вдячність висловлюємо Заслуженому вчителю України, доктору педагогічних наук, директору Миколаївського ОІППО Василю Івановичу Шуляру за конструктивізм, професіоналізм і неймовірну комунікативність.
На зображенні може бути: 7 people, including Алла Мартинець та текст «уляна мартинюк алламартинець мартин иринацарлова ирина арлова K лена монюк василь ванович шуляр irina meged іванна девдюк Olena Terekhov...»