Відбулося спільне засідання творчої групи вчителів полоністів та викладачів кафедри слов’янських мов і кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства.

21.05.2021 року у рамках роботи Координаційної ради сприяння розвитку шкільній освіті відбулося спільне засідання творчої групи вчителів полоністів та викладачів кафедри слов’янських мов і кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства. У теплій атмосфері з’ясували систему викликів, з якими зустрічаються вчителі практики, окреслили систему кроків на іхнє подолання.
Відрадно, що усі освітяни – наші випускники, які уже стали професіоналами своєї справи. Дуже вдячні усім учасникам зустрічі за конструктивну професійну розмову. Сподіваємося, що такою ж продуктивною буде наша співпраця для блага педагогів та школярів.
На зображенні може бути: дитина та текст «J J P RAZEM DLA EDUKACJI w SZKOLE pa3om AлR wKилbHoй ocBiTи 1100 S»
На зображенні може бути: 10 people, including Алла Мартинець, Уляна Парубецька, Oleksandra Matiuszok and Ірина Спатар та текст