Викладачки кафедри з профорієнтаційною метою відвідали Богородчанські освітні заклади

24 березня викладачки кафедри відвідали Богородчанські освітні заклади. У розмові з учнями старших класів було звернено увагу на можливості навчання на освітніх програмах Прикарпатського університету. Особливу увагу приділили програмам, розробленим на кафедрі світової літератури і порівняльного літературознавства. Пояснивши умови вступу, запросили учнів звернути увагу на сайт Приймальної комісії ПНУ ім. Василя Стефаника, а також на сайт кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства, де розміщено інформацію про освітні програми.

У спілкуванні з колегами з’ясували проблеми, які їх хвилюють у викладанні гуманітарних дисциплін та можливості їх вирішення. Колег запросили на курси підвищення кваліфікації у ПНУ ім. Василя Стефаника.

Сподіваємося, що інформація і для учнів, і для вчителів, якою ми поділилися, була для них цікавою і потрібною.