Студенти полоністики відвідали локації міста Івано-Франківська, пов’язані із польською та українською культурною спадщиною

Студенти полоністики під керівництвом доцентки кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Тамари Ткачук із навчально-просвітницькою метою, а також у контексті вивчення кращих зразків барокового мистецтва у межах тематики дисциплін «Історія польської літератури» та «Українсько-польських літературних зв’язків»
відвідали локації міста Івано-Франківська, пов’язані із польською та українською культурною спадщиною. Здобувачі, зокрема, побували у «Музеї мистецтв Прикарпаття» (у минулому «Polska Kolegiata»), а також у «Архикатедральному Соборі Святого Воскресіння». Здобувачі довідалися про неповторні праці Пінзеля, почули історію заснування міста
Станиславова, про історію Собору, його іконостасу, про нащадків Потоцьких, які розвивали місто, а також послухали фрагменти із твору польського письменника Ф. Карпінського «Pamiętniki mojego wieku i ludzi, z którymi żyłem» («Спогади мого віку і людей, із якими я жив»), у якому автор згадує про важливі події з минулого у цій споруді, про своє дитинство і навчання у Станиславівській гімназії. Молодь також мала можливість переглянути виставку малярських полотен Миколи Качура і Михайла Тимчука на актуальну в Україні воєнну тематику. Дякуємо нашим воїнам ЗСУ за можливість працювати у воєнний час!