З компанією ТОВ «Елекс» підписано угоду про співпрацю

З метою поглиблення співпраці зі стейкголдерами та розширення баз практик у ПНУ імені Василя Стефаника за підтримки профільного проректора професора Сергія Шарина, декана Факультету філології професора Романа Голода, з ініціативи здобувачки вищої освіти ОП «Польська мова і література» пані Яни Сміжак, гаранта ОП «Польська мова і література» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти доцентки Тамари Ткачук, завідувача кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства професора Ігоря Козлика між Факультетом філології в особі декана професора Романа Голода та компанією ТОВ «Елекс» підписано угоду про співпрацю та про можливість проходження здобувачами вищої освіти виробничої, асистентської, перекладацької практики на базі цієї компанії.
Студенти матимуть змогу вдосконалювати власні «soft skills», ділитися здобутими знаннями під час проведення занять у формі тренінгів, а також здійснювати синхронний переклад і переклад різноманітної документації. Здобувачі ОП «Польська мова і література» матимуть можливість розвитку індивідуальної освітньої траєкторії в Еleks University. Сподіваємося, що новий досвід та цікава співпраця додаватимусь наснаги й натхнення молодим людям на нові звершення задля розвитку нашої України.