Асистентська практика магістрів-полоністів

З 31 жовтня до 25 листопада 2022 року на базі кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника студенти 2-го курсу ОР магістр денної форми навчання спеціальності 035 Філологія спеціалізації 035.033 Слов’янські мови і літератури (переклад включно), перша – польська проходять виробничу (асистентську педагогічну) практику.

Згідно з розпорядженням декана Факультету філології 31 жовтня 2022 року під головуванням завідувача кафедри, доктора філологічних наук, професора Ігоря Козлика та за участі гаранта ОП кандидата філологічних наук, доцента  Тамари Ткачук відбулася настановча  онлайн-нарада з питань організації та проведення практики. Крім студентів-магістрантів та співробітників базової кафедри у нараді взяли участь представники Факультету педагогіки – доктор педагогічних наук, професор Тетяна Завгородня та кандидат педагогічних наук, доцент Інга Єгорова.

На поточний момент асистентська практика магістрів проходить згідно з відповідним нормативним Положенням.