Зустріч зі світом британського роману

15 грудня 2023 року професорка кафедри світової літератури Іванна Девдюк разом зі студентами ІІ курсу факультету іноземних мов (гр. СОА-26) провела науковий семінар «Сучасний британський роман: тенденції, постаті». Учасники заходу мали можливість представити власні дослідження, присвячені прозовому доробку таких авторів, як Наомі Алдерман, Антонія Байєтт, Джеймс Баллард, Малкольм Бредбері, Сьюзен Гілл, Маргарет Дреббл, Доріс Лессінг, Девід Лодж та інші. Виступи охоплювали ключові теми, стиль та внесок письменників у розвиток сучасної літератури. Кожна презентація була позначена креативним підходом та глибоким розуміння творчості обраного автора. Дякуємо студентам за участь у науковому заході та бажаємо успіхів у майбутніх дослідженнях!