З профорієнтаційною метою викладачі відвідали Мединський ліцей та Комарівський ліцей імені Антіна Могильницького

У рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри зустрілися з ліцеїстами освітніх закладів Галицької міської ради. У розмові з учнями Мединського ліцею та Комарівського ліцею імені Антіна Могильницького підняли і обговорили питання про особливість цьогорічної вступної кампанії, розповіли про можливості вступу у Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Викладачі познайомили учнів з освітніми програмами, розробленими на кафедрі світової літератури і порівняльного літературознавства, та іншими кафедрами філологічного факультету та факультету іноземних мов. Варто відзначити, що у школярів виникло багато запитань. Відповіді на них і подальший діалог дозволив виокремити молодих людей, які зацікавилися інформацією, попри те, що окремі професійні напрямки для себе уже з’ясували раніше. Сподіваємося, що посилання на сайт приймальної комісії ПНУ ім. Василя Стефаника, факультетів та кафедр й контактні телефони викладачів, які готові спілкуватися у зручний для молоді та їхніх батьків час, підсилять цей інтерес і цьогорічні ліцеїсти уже «завтра» отримають свої студентські квитки у нашому університеті.