З 20.11 по 27.11 діяла виставка чеського комікса “Тут і зараз. Сучасний чеський комікс”. Виставка була організована за підтримки Чеський центр у Києві.
Ще ніколи чеський комікс не розвивався так динамічно і довго без несприятливих впливі ззовні. Завдяки цьому протягом останніх двох десятиліть на місцевій сцені з’явилися три хвилі авторів, які мають можливість вільно творити і публікуватися. Звісно, їхня ситуація в дечому обмежена розмірами чеського ринку та тим, що протягом тривалого часу була порушена домашня традиція, та завдяки ним чеський комікс зараз жанрово різноманітніший, ніж будь-коли, а також святкує перші світові успіхи.
Протягом тижня функціонування даної виставки, її відвідали студенти-богемісти, а також усі охочі.
![](https://kslipl.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/108/2023/12/img_0105-300x225.jpeg)
![](https://kslipl.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/108/2023/12/img_0106-300x225.jpeg)
![](https://kslipl.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/108/2023/12/img_0107-300x225.jpeg)