Доцентка Тамара Ткачук побувала на презентації антології письменників-дисидентів Галичини «Амністія слова» авторки п. Ярослави Василишин [Ярослава Василишин. Амністія слова літератури резистансу (спротиву-опору) письменників-дисидентів Галичини.
Антологія. Івано-Франківськ: НАІР, 2025ю 372 с.], яка відбулася у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Модерував зустріч – ректор університету, професор Ігор Цепенда. В антології зібрано твори письменників, які були нищені, катовані, дискредитовані радянським диктаторським режимом, їхні твори «ішли під ніж», але окремі з них були опубліковані емігрантами з України у різних країнах світу. П. Ярослава по дещиці багато років збирала матеріали, інформацію, документи, творчі набутки українських патріотів, письменників-дисидентів, з метою повернення їхніх імен на скрижалі історії, а також інформування світової спільноти про великий стоїцизм літераторів-борців за свободу України: Марка Боєслава, Валентина Мороза, Ярослава Леся, Тараса Мельничука, Дмитра Гриньківа, Зиновія Красівського, Ірини Сеник, Ольги Дучимінської. Вони любили свою землю до глибини душі і пройшли хресну дорогу катувань радянським режимом у таборах, психіатричних лікарнях, де були піддані страшним експериментам.
Ірина Сеник пройшла такі тілесні знущання у радянській психіатричній лікарні, про що згадувала у власних листах до матері. Незважаючи ні на що, вона вижила і продовжувала боротися за все українське. Авторка висловила сподівання, що її книга про видатних патріотів України, по-новому промовлятиме до молодого покоління українців, які сьогодні переживають страшні реалії російської агресії.