Аспірантку кафедри запрошено на стажування до Чехії

Аспірантка 4 року навчання спеціальності 035 «Філологія» кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марія-Мар’яна Пиндус (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор Ігор Козлик) проведе осінній семестр в Університеті імені Палацького (м. Оломоуц, Чеська Республіка).

Наукове дослідження Марії-Мар’яни отримало схвальні відгуки рецензентів приймаючої сторони й аспірантка ПНУ стала однією з кількох аспірантів із України, що отримали можливість провести наукові студії в Чеській Республіці.

Аспірантка на факультеті мистецтв досліджуватиме тему «Comparing Slavic Mythology with Other Indo-European Mythologies: Historical Roots and Literary Parallels» під керівництвом науковиць Радани Мерзової та Уляни Холодової.

Під час свого перебування наша аспірантка матиме змогу опрацювати необхідну джерельну базу, відвідати наукові семінари, поспілкуватися з відомими науковцями-філологами, а також ознайомити з дослідженнями, що проводяться на кафедрі світової літератури та порівняльного літературознавства.