У Чеській Республіці вийшла книга професора Ігора Козлика з методології літературознавства

Центральноєвропейський центр славістики у співпраці з Чеською асоціацією славістів та Інститутом славістики Філософського факультету Університету Масарика видали методологічну працю завідувача кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства ПНУ імені Василя Стефаника, доктора філологічних наук, професора Ігоря Козлика «Літературознавчий аналіз художнього тексту / твору в умовах сучасної міжнаукової та міжгалузевої взаємодії» (Брно, 2020. 235 с.: іл.).

Книга складається з двох тематичних модулів, перший з яких репрезентує сучасні методики інтерпретації літературно-художньої продукції, а другий присвячений актуальним методологічним засадам літературознавчого аналізу художніх текстів у фаховій площині науки про літературу. Книга містить покажчик імен, а також багатий ілюстративний та супровідний довідково-інформаційний (фоновий) матеріал. Книга видана українською мовою, зміст подано українською, чеською та англійською мовами.

Видання адресовано студентам-філологам, аспірантам, викладачам літературознавчих дисциплін у вишах.

 

З електронною (pdf) версією книги І. Козлика «Літературознавчий аналіз художнього тексту / твору в умовах сучасної міжнаукової та міжгалузевої взаємодії» можна ознайомитися за наступним покликанням:

 

https://drive.google.com/file/d/1NNDEs5RaH7HZf1bf9jKMRIwSO5362lJr/view?usp=sharing