Доцентки кафедри взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

25 лютого доцентки кафедри світової літератури ї порівняльного літературознавства І. М. Спатар та А. М. Мартинець взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція: зарубіжна література).

Викладачки відзначили високий рівень фахової підготовки, загальної ерудиції та креативності учасників конкурсу-захисту, уміння вести наукову дискусію, полемізувати на теми досліджень, що обговорювалися.

Перше місце у представленні, захисті та обговоренні науково-дослідницької роботи виборола Малярчук Вікторія, учениця 10 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату. Бажаємо успіху Вікторії на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Підводячи підсумок роботи викладачки кафедри світової літератури ї порівняльного літературознавства подякували учасникам конкурсу-захисту та їхнім науковим наставникам і побажали учням подальших наукових зростань, а також запросили продовжити свої наукові дослідження на освітніх програмах Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.