Відео виступів учасників конкурсу “Різдвяно-літературна розколяда 2023”

Публікуємо покликання на відео виступів (доповнюватимуться) учасників конкурсу “Різдвяно-літературна розколяда 2023”:

1. Тимкевич Каріна Михайлівна, 10-Б клас, Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (підготувала Матюшок Олександра Олександрівна)
  2. Учні 11-х класів Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника (Учитель: Семків Надія Дмитрівна, заступниця директора, учителька української мови і літератури)
  3. Учні 7(11)А класу Ліцейю імені Романа Шухевича (читці: Макар Софія Вікторівна, Томин Анастасія Віталіївна, Попадинець Назарій Романович) (Підготувала до конкурсу: Тимків Христина Михайлівна).
  4. Учениця 10-В класу Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради, Кайдаш Наталія Вадимівна (підготувала Злата Юріївна Гаврилко).
  5. Учениця Бойченко Юлія Валеріївна, 9 клас, Миколаївська область, м. Нова Одеса, Новоодеський ліцей №4 (підготувала Татаренко Тетяна Володимирівна).
  6. Сергєєва Єлізавета Олександрівна, 11 клас, Миколаївський ліцей № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області (підготувала Купцова Валентина Володимирівна)
  7. Нікітчук Володимир Володимирович, 11 клас, Миколаївський ліцей Шевченківської сільської ради Миколаївської області (підготувала Рябущиць Марія Володимирівна)
  8. Дуцький Ігор Олександрович, 9 клас, Миколаївська гімназія № 57 (підготувала Ткачик Ніна Сергіївна).
  9. Учні/учениці 3-В класу, Южноукраїнський ліцей ім. Захисників Вітчизни Южноукраїнської міської ради Микодаївської області (підготувала Андросова Альона Володимирівна).
  10. “Хлопчик- зірка” О.Уальд. Читає учень 8- Г класу МЗОШ 20 Пересунько Максим
  11. Ліцей №2 Фурик
  12. «Ніч перед Різдвом», Лисак Соломія, учениця 11 класу, Гутівський ліцей (підготувала Фуфалько Тамара Миронівна).
  13. Хекмат Анджеліна Амінівна, 8-Б клас, ліцей №3 Івано-Франківської міської ради (підготувала Стефанів Марина Володимирівна)