Чергове засідання кафедри

2 червня 2022 року відбулося онлайн-засідання кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства. Вів засідання завідувач кафедри, доктор філологічних наук, професор Ігор Козлик.

Порядок денний:

1. Про особливості та форми участі членів кафедри у вступній кампанії 2022 року. Доповідач – кандидат філологічних наук, доцент Данило Рега.
  2. Про стан реалізації кафедральних ОП та підготовку до літньої екзаменаційної сесії 2022 року. Доповідачі – гаранти ОП.
  3. Про врахування пропозицій stakeholders до проєкту ОП «Середня освіта (польська мова та література)» за 1-м (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Доповідач – гарант програми, кандидат філологічних наук, доцент Ірина Спатар.
  4. Про врахування пропозицій stakeholders до проєкту ОП «Польська мова і література» за 2-м (магістерським) рівнем вищої освіти. Доповідач – гарант програми, кандидат філологічних наук, доцент Тамара Ткачук.
  5. Різне.