З Днем філолога! Нові публікації на кафедрі світової літератури та порівняльного літературознавства

Вітаючи університетську спільноту і колег по літературознавчому цеху з Днем філолога, повідомляємо, що вийшов з друку 11 випуск наукового збірника «Султанівські читання» (ISSN 2313-5921(Print)).

У збірнику, крім представників ПНУ імені Василя Стефаника, взяли участь літературознавці з академічних та вищих навчальних закладів України, зокрема: Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України (Київ), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського (Київ), Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету “Львівська політехніка”, Волинського національного університету імені Лесі Українки та Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Тематика статей охоплює галузі компаративного вивчення літератури, теорії літератури, української літератури,  літературознавчої славістики, історії літературознавства та літературознавчої бібліографії.

З pdf-копією 11 випуску можна ознайомитися тут:  Султанівські читання_Вип_11

Принагідно зазначимо, що ще наприкінці грудня 2021 року побачив світ бібліографічний покажчик творчого доробку доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Ігоря Козлика.

Покажчик вийшов українською, англійською, польською та російською мовами.

З pdf-копією покажчика можна ознайомитися тут:

Ігор Козлик. Привітаю себе: бібліографічний покажчик особистого творчого доробку

Ihor Kozlyk. Greetings to myself: bibliographical index of own works

Ihor Kozłyk. Pogratuluję sobie: indeks bibliograficzny osobistej pracy twórczej

Игорь Козлик. Поздравлю себя: библиографический указатель личных творческих наработок

Ще раз вітаємо усіх з Днем філолога і бажаємо успіхів у гуманітарній пізнавальній діяльності на благо України і всього цивілізованого світу, де поважають волю народу, свободу особистості і демократичні цінності.