Відбулася зустріч із випускниками Перегінської ОТГ

24 травня командою Факультету іноземних мов та Факультету філології була проведена чергова зустріч з учнями 11 класів. Зустріч з випускниками Перегінської ОТГ була організована за підтримки та координації Мотрук Василя Васильовича,  якому ви висловлюємо нашу вдячність. До роботи долучилися учні та вчителі Перегінського ліцею №1, Ясеньського ліцею та Небилівського ліцею. І хоча роботу порушила повітряна тривога, нам вдалося познайомити школярів з освітніми програмами Факультету філології та Факультету іноземних мов, правилами прийому та особливостями написання мотиваційного листа. Окрім того ми запросили учнів та їхніх батьків на профорієнтаційні заходи, які будуть цього тижня проводитися в університеті, надали посилання на ширше ознайомлення з цією інформацією.