Відбулася профорієнтаційна зустріч із учнями Солотвинської ОТГ

11 травня було проведено зустріч із учнями випускних класів Солотвинської ОТГ. У роботі взяли участь 34 особи, з Солотвинського ліцею, Порозького ліцею, Марківського ліцею, Гутівського ліцею, за що ми щиро вдячні працівникам відділу освіту Солотвинської ОТГ (Іванус Світлана Перівна, Гуменюк Володимир Миколаєвич).

Гаранти освітніх програм, а також заступник декана Факультету іноземних мов познайомили учнів із освітніми програмами, підготовленими на факультеті філології та факультеті іноземних мов для здобувачів освіти, правилами вступу, особливостями підготовки мотиваційного листа. Для додаткового інформування освітнім закладам надали відеоматеріали про освітні програми. Спілкування було легким, відкритим, часом веселим. Сподіваємося, що воно продовжиться у стінах нашої альмаматері –Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.