Викладачі кафедри провели зустріч із учнями шкіл Білоберізької ОТГ

6 травня викладачі кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства, об’єднавши зусилля з представниками Факультету іноземних мов, провели зустріч із учнями одинадцятих класів найвисокогірнішого регіону Івано-Франківщини – Білоберізької ОТГ. Хочемо подякувати Дмитроняк Галині Миколаївні за сприяння у організації та проведення зустрічі. У онлайн-кабінеті були присутні учні та вчителі Білоберізького ліцею, Черемошнянського ліцею, Гринявського ліцею та Довгопільського ліцею.

Ми познайомили школярів із освітніми програмами, розробленими для здобувачів освіти на Факультеті філології та Факультеті іноземних мов, розповіли про особливість правил вступу цього року, надали контакти та адреси, де можна одержати додаткову інформацію, надали відеоматеріали про освітні програми для розміщення їх на сайтах освітніх закладів.

Сподіваємося, що школярам інформація була потрібна і наступна наша зустріч відбудеться у стінах Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Виступає Алла Мартинець – гарант ОП “Середня освіта (зарубіжна література, англійська мова”)

Виступає Данило Рега – гарант ОП “Чеська мова і література”

Виступає Ірина Спатар – гарант ОП “Середня освіта (польська мова і література)”

Виступає Іванна Девдюк – членкиня робочої групи ОПОП “Середня освіта (зарубіжна література, англійська мова”)