Викладачі кафедри взяли участь у вебінарі «Тенденції та виклики дуальної освіти», який відбувся у рамках ITeachers MeetUps

27.01.2022 професорсько-викладацький склад кафедри взяв участь у вебінарі «Тенденції та виклики дуальної освіти», який відбувся у рамках ITeachers MeetUps. У рамках вебінару було представлено 2 доповіді-презентації: п .Олега Шарова «Тенденції та виклики дуальної освіти» та п. Юрія Рашкевича «Тенденції та виклики дуальної освіти».

Фахівці порушили питання викликів і труднощів, які з’являються під час упровадження дуальної освіти у межах певної освітньої програми, шляхів взаємодії із роботодавцями, укладання договорів, структури освітньо-професійної програми. Важливо також, що було представлено принципи та нормативне забезпечення дуальної освіти, способи співпраці закладів освіти та бізнесу, з метою модернізації ОП, навчальні можливості для викладачів, які прагнуть працювати за умов дуальної освіти, принципи зарахування результатів навчання в дуальній освіті. Було запрезентовано також аналітичний звіт пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти. Вебінар надзвичайно корисний і потрібний у сучасних реаліях реформування вищої освіти.

Світлина від Кафедра світової літератури і порівняльного літературознавства.