Тамара Ткачук узяла участь у Міжнародній науковій конференції

Доцентка кафедри Тамара Ткачук узяла участь у Міжнародній науковій конференції “Zespol pedagogiki chrzescijanskiej jako naukowe srodowisko prowadzenia badan, formulowania sadow oraz formacji i autoformacji”, організованій Комітетом педагогічних наук Польської академії наук і виступила із доповіддю “Funkcje krytyczne literaturoznawstwa, problemy formacji i autuformacji”. Конференція відбувалася у місті Казимирі Дольному Люблінського воєводства республіки Польща.

Окрім того, Тамара Ткачук як гарант освітньої програми “Польська мова і література” із робочим візитом побувала у Ягеллонському університеті, де зустрілася із деканом Відділу полоністики Ярославом Фазаном щодо програми подвійних дипломів у магістратурі, а також обговорила питання співробітництва у Міжнародному центрі розвитку молоді ПНУ у м.Микуличин.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та люди сидять