Відбулася зустріч із студентами Коломийського педагогічного фахового коледжу

Викладачі кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства зустрілися зі студентами Коломийського педагогічного фахового коледжу і розповіли про можливості, створені для розвитку молоді у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, про особливості вступної кампанії для молодших спеціалістів, а також про акредитовані освітні програми факультету філології. Співпраця здійснюється в рамках угоди між університетом та коледжем. І саме це дає можливість студентам коледжу вступати до університету на третій курс на особливих умовах.
На зображенні може бути: 3 people, including Тамара Ткачук and Ірина Спатар
На зображенні може бути: 8 people, including Ірина Спатар and Тамара Ткачук, екран та текст «zооmконференция таняпотапенко участники (13) aSpatar найти участника Iryna Spatar (организатор, я) олеся наталямотрук вська олександра забавчик вкториямель ник тамара качук олексан дра Samulyak roksa малкович богдана ець roksa анна мурейко анна мурейко богдана марія тимофий... вікторίя мельник малкович Alla Samuly ak марія тимофйчук отрук введите здесь текст для поиска олеся сваричевська потапенко Windows перейдитев "параметры" пригласить выкл.весьзвух укр 06.04.2021»