Пам’ятати, шанувати – щоб знати: нова книга Ігоря Козлика про проф. Марка Теплінського

Побачила світ нова книга завідувача кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства, доктора філологічних наук, професора Ігоря Козлика, присвячена життю і діяльності видатного українського літературознавця (історика літератури, русиста, компаративіста, історика журналістики), першого доктора наук в історії ПНУ імені Василя Стефаника Марка Веніаміновича Теплінського (1924–2012).

Книгу відкриває вступне слово ректора ПНУ імені Василя Стефаника, доктора політичних наук, професора Ігоря Цепенди. Основна частина видання – це розповідь самого М. В. Теплінського про своє життя, а також спогади про нього його учнів, колег і студентів. Текстовий ряд доповнений великою кількістю світлин.

Зважаючи на фахову спеціалізацію праць професора Марка Теплінського та вагомість постаті вченого у науковому гуманітарному світі, книга вийшла двома мовами – українською та російською:

Марко Теплінський: «Чинити як належить…»: Сповідь. Очима Іншого / автор-упорядник і редактор І. В. Козлик; передм., коммент, прим. і післяслово І. В. Козлика. – Івано-Франківськ : Симфонія форте, 2021. – 156 с. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM). – Об’єм даних121 Мб. ISBN 978-966-286-198-3.

Покликання для безкоштовного завантаження:

Марко Теплінський: «Чинити як належить…»: Сповідь. Очима Іншого (2021)

Марк Теплинский: «Делать как должно…»: Исповедь. Глазами Другого / автор-сост. и редактор И. В. Козлик; предисл., коммент., прим. и послесл. И. В. Козлика. – Ивано-Франковск : Симфония форте, 2021. – 156 с. – 1 электрон. опт. диск (CD-ROM). – Объём данных 118 Мб. ISBN 978-966-286-201-0

Покликання для безкоштовного завантаження:

Марк Теплинский: «Делать как должно…»: Исповедь. Глазами Другого (2021)